Nie je nastavený žiaden obrázok

Imunostar dezinfekčný gél IBC

EAN: 858504400714-4
Imunostar gélová dezinfekcia IBC
Je optimálna na čistenie rúk, nelepí, efektívne dezinfikuje.
Objem:1000 L
Dezinfekčný účinok: Účinná zložka 70% ethanol
Použitie na ruky: áno
Dezinfekcia pokožky: áno, registrovaný biocíd na SK
Hydratácia a ochrana pokožky: áno
Spotreba pri aplikácií: veľmi nízka, naneste 3ml na dlaň jednej ruky
Dlhodobý účinok: áno
Účinnosť: spoľahlvo zničí 99.99% vírusov a bakterií
Receptúra: schválený podľa noriem WHO
Paleta: 1ks
Váha: 1150kg

Popis

Imunostar dezinfekčný gél je optimálny prostriedok na čistenie rúk. Nelepí, efektívne dezinfikuje a spoľahlivo zničí 99.99% vírusov a baktérií.
Vďaka pridaniu hydratačnej zložky je veľmi šetrný k pokožke. Jedná sa o novú hustejšiu a vylepšenú receptúru, je možné ho plniť do fľaštičiek, rozprašovačov, mechanických ale aj automatických dávkovačov (môžete použiť aj dávkovače určené na tekuté mydlo).
Na trhu sa objavujú rôzne látky, najmä technické liehové čističe pomenované tiež gél, sú prevažne redšej konzistencie. Imunostar dezinfekčný gél nie je rovnaký výrobok, receptúra je schválená podľa noriem WHO. Pri výrobe sa dbalo na ochranu pokožky, preto bolo pridané veľké množstvo ošetrujúcich látok, ktoré zabraňujú jej vysúšaniu a zároveň ju zvláčňujú.
Má vysokú výdatnosť, na jedno ošetrenie rúk stačí naozaj pár kvapiek (oporúča sa cca 3ml na jednu dlaň), neodparuje sa, po aplikácii odporúčame roztierať trením cca 30 sekúnd. Po nanesení bez oplachu zostáva na rukách ako jemný a príjemný film dlho aktívny.

Skladujte na chladnom a suchom mieste v dobre uzavretom obale mimo dosahu zdrojov tepla. Zamedzte vzniku statickej elektriny. Sklady musia zodpovedať platným bezpečnostným a požiarnym predpisom. Skladovať mimo dosahu potravín, nápojov a krmív. Izolovať od alkalických kovov a látok podporujúcich horenie.


V prípade záujmu o veľkoobchod, kontaktujte nás a my Vám poskytneme veľkoobchodné ceny.

KBÚ na stiahnutie